הבית של זיו הוקם על ידי זיו בראשי, מטפלת ברפואה סינית, רפלקסולוגית בכירה ומנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ולאמהות לאחר לידה. מאז הקמתו מהווה המרכז - השוכן במושב אורה, אל מול נוף קסום וגינה משגעת – אבן שואבת לאמהות טריות וותיקות, נשים הרות, ילדים, תינוקות ומבוגרים המגיעים למרכז כדי ליהנות מטיפולי הקליניקה או ממגוון הפעילויות אשר מציע המרכז.

מילה אישית מהצוות
הצוות המקצועי בבית של זיו מורכב כולו ממדריכות וותיקות, בעלות ניסיון ומוניטין בתחומן המזמינות אתכם הורים ובוגרים ואתכם תינוקות וקטנטנים לעשות הפסקה קלה בשגרת החיים ולהגיע לבית של זיו לשעה של למידה, חוויה, הנאה והתחדשות...

הצוות שלנו: זיו בראשיגלית כנעןמיכל סלומון רודניצקי, גלי שגב, טליה לב, יעל עידן

זיו בראשי
" עומר, בני הבכור, פתח בפני את הדלת לעולם מופלא וקסום, עולם אחר ולא מוכר של ילדים, הורים, סבים וסבתות ומה שבניהם..."
את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי רפואה סינית אשר במהלכם נחשפתי לטכניקות שונות ומרתקות של ריפוי ומגע. לאחר הולדת בני הבכור למדתי עיסוי תינוקות וארומתרפייה מתוך הצורך לדעת, לגעת בביטחון, ולסייע לבני עומר בשעת הצורך.
את הבית של זיו הקמתי בעקבות חוויות ההיריון, הלידה והאמהות. בתקופות משמעותיות אלו הכרתי בחשיבותה של סביבה תומכת וקשובה. סביבה הנותנת במה לתחושות ולהתלבטויות ובה בעת מאפשרת שיתוף ברגעי אושר, קושי ובלבול.
הורים, ילדים ותינוקות, אני מזמינה אתכם למקום אשר נבנה במיוחד עבורכם, מקום בו ניתן ומותר לתת ביטוי לכל רגש...
זיו בראשי - מטפלת ברפואה סינית, רפלקסולוגית בכירה, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ולאמהות לאחר לידה ואמא לשלושה בנים מקסימים: עומר (13.5), רועי (11), ושחר (7).

טליה לב
"פתאום באמצע החיים, חדר לעולמי עולם ההנקה,פתאום הבנתי שלצד החוויה המופלאה לא הכל פשוט כפי שדמיינתי..."
השינוי הפתאומי שחוותה טליה, בד בבד עם הקשיים שהתלוו לו לאחר הולדת בנה הבכור, הובילו להחלטתה ללמוד באופן מקצועי את רזי ההנקה והתמיכה במבקשות להניק, לשנות תחום עיסוק ולפנות לליווי מקצועי של נשים הבוחרות בהנקה.
טליה לב - בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות של אוניברסיטת בן גוריון, מדריכת הנקה מוסמכת, בוגרת הקורס של בתיה דיוויס ואם לשניים.

גלית כנען
"אני מאמינה כי למוסיקה ולתנועה יכולת ליצור קשר בין הילד לבין עצמו ובין הילד לבין זולתו. ...החוויה המוסיקלית המשותפת מעניקה רובד נוסף למרקם היחסים המתהווה בין ההורה לילדו ומעשירה אותם מאוד..."
כמטפלת בתנועה רואה גלית חשיבות רבה בתקשורת המוסיקלית, זו המתקיימת ללא מילים. הילד לומד ליצור, לצפות כי יקשיבו ליצירתו, ובה בעת מקשיב גם ליצירת האחר.
החוויה המוסיקלית מעניקה קרקע נרחבת להבעת יכולות שונות, רגשות, מחשבות ורצונות, ואף מסיעת בהפנמת חוקים וגבולות.
גלית כנען - בוגרת המסלול לטיפול בתנועה במכללת דוד ילין, בוגרת חמ"ל (חינוך מוסיקלי לגיל הרך) ובעלת התמחות בהנחיית קבוצות הורים וילדים.

מיכל סלומון רודניצקי
"עוד לפני שהפכתי לאם בעצמי, למדתי כי ההורים והסביבה משפיעים על התפתחותו המוטורית והחושית של התינוק... שמחה כל פעם מחדש להדריך, לתמוך ולסייע להורים ולתינוקות לצעוד יחד בהנאה בשנת חייהם הראשונה"
מיכל רואה חשיבות רבה בחווית המגע, התחושה והקול, יחד עם סביבה מחבקת, חוויתית ומאתגרת. סדנאות "מתפתחים בגדול" המועברות על ידה מיועדות לאפשר לכם ההורים לתמוך בתהליך ההתפתחות הראשוני והחשוב כל כך של התינוק.
מיכל סלומון רודניצקי - בוגרת מכון וינגייט בחינוך גופני (B.ed ), מדריכת לווי התפתחותי, בוגרת מרכז "צעד ראשון" ואם לשניים.