קישורים מהניוזלטר:

לספור המקרה על טיפול באסתמה אצל ילדים היכנסו 

למאמר המלא על דלקות אוזניים היכנסו

הדרכה פרטנית לאמהות ותינוקות בתקופה שלאחר הלידה

איך לעסות את הקטנטים? היכן לא ללחוץ? איך נטפל בגזים ובכאבי בטן ומה ניתן לעשות כשהתינוק מנוזל, משתעל ובקושי נושם? את כל המידע החשוב הזה שאני מעבירה לאמהות בסדנאות או בטיפולים הפרטניים בקליניקה אשמח ללמד ולהדריך אתכם הורים יקרים.

במפגש או שניים פרטניים במרפאה (תלוי בכמות הנושאים עליהם נדבר ונתנסה) אשמח ללמד, להעשיר ולתרום מנסיון של 11 שנה ומשאלות רבות שנשאלתי על ידי מטופלים. כלים חשובים אלו יעזרו לכם ההורים בהתנהלות בטוחה, קלה יותר וממקום של הבנה טובה יותר לגבי דרכי ההתמודדות והעזרה שלכם לילדכם או ילדתכם.

בכל שאלה אני כאן עבורכם,

זיו,  054-7700260

 מגע בשניים - עיסוי תינוקות

סדנא של מגע ואהבה המעצימה את החיבור הקסום בין הורה לילד. הסדנא מעניקה להורה ידע מעשי והתנסות מונחית אשר יאפשרו לו להקל על התינוק במצבי אמת מגוונים. נשתמש בשמנים שונים ונלמד טכניקות עיסוי ותרגילים התורמים לחיזוק המערכת החיסונית, להקלה על כאבי בטן וגזים, לחיזוק טונוס שרירים, לטיפול מצבי גודש וליחה ועוד. נלמד טכניקות להרגעת התינוק ונשתמש באביזרים שונים כגון גדורח פיזיו, פופים, כלי נגינה ועוד..המגע הנו אחד החושים הראשונים המתפתחים אצל התינוק, ובעל חשיבות רבה להתפתחותו הפיזית והרגשית! אתם מוזמנים ללמוד להתנסות ולעסות.

כל משתתפת מקבלת שמן עיסוי תינוקות מבית "הבית של זיו" מתנה.

פרטים: 4 מפגשים שאורכם כשעה, הכוללים בסופם זמן חופשי לחוויה משותפת, קפה ועוגה,

עלות: 290 ש"ח.
קהל יעד: הורים ותינוקות מגיל שבועים עד זחילה
על המנחה:
זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ונשים לאחר לידה.

לפרטים והרשמה: 077-2007871, 054-7700260,  זיו

 

מתפתחים בגדול - ליווי התפתחותי

שלבי ההתפתחות הראשונים מהווים בסיס חשוב ביצירת הקשר של התינוק עם ההורה, פיתוח הביטחון העצמי ושיפור היציבה והקואורדינציה. סדנת ליווי התפתחותי, מאפשרת התבוננות בתנועה הייחודית של כל תינוק ותמיכה בתהליך התפתחותו תוך יצירת סביבה מאתגרת וחווייתית. נלמד תרגילים אותם ניתן ליישם גם בבית, נשחק ונחווה זמן איכות.

פרטים: 6 מפגשים שאורכם כשעה הכוללים בסופם זמן חופשי לחוויה משותפת, קפה ועוגה
קהל יעד: הורים ותינוקות מגיל שבועיים עד שנה (בחלוקה לקבוצות גיל)
על המנחה:
דבורה שיפרן , מדריכת ליווי התפתחותי, בוגרת מרכז "צעד ראשון" ללימודי פלדקרייז . 

עלות: 490 ש"ח

לפרטים והרשמה: 077-2007871, 054-7700260,  זיו

 

רפואה סינית ורפלקסולוגיה

הטיפול ההוליסטי נותן דגש על אבחון שורש הבעיה, חיזוק ואיזון הגוף - כדרך לאורח חיים בריא. בבית של זיו מרכז טיפולים הוליסטי ייחודי לתינוקות ולילדים המשלב שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות: דיקור סיני, רפלקסולוגיה, עיסוי ושימוש בשמנים ארומתיים, צמחי מרפא ותזונה.
תחומי הטיפול:הטיפול ההוליסטי נותן מענה למחלות ילדים רבות ולתופעות שכיחות כגון: דלקות אוזניים וירידה בשמיעה, אסטמה ובעיות נשימה, צינון, מערכת חיסונית ירודה, עצירות ובעיות עיכול, חוסר תאבון, בעיות שינה ועוד...

על המטפלת: זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ונשים לאחר לידה.הל יעד: תינוקות מגיל שבועיים ומעלה.
 

 

 בייבי שיר – מוסיקה עם תינוקות

סדנא שכולה חוויה מוסיקלית נפלאה התורמת לחיזוק הקשר עם התינוק תוך מתן דגש לקשר עין, קולות, תנועה ומגע. בסדנא נעשיר את מגוון השירים והדקלומים המוכרים, נשתמש בכלי נגינה ואביזרים שונים המרתקים את הילד כל פעם מחדש!

פרטים: 5 מפגשים שאורכם 45 דקות ובסופם זמן חופשי לחוויה משותפת, קפה ועוגה
על המנחה:
גלית כנען, מנחת סדנאות מוסיקה להורים וילדים, מטפלת בתנועה.
קהל יעד: הורים ותינוקות מגיל חודש עד חצי שנה.  צלילים נעים – מוסיקה ותנועה לקטנטנים

סדנא שכולה פעילות מוסיקלית חוויתית להורים ולילדים! הפעילות משלבת תנועה מונחית וחופשית עם מוסיקה רב גונית (קלאסית, אתנית, ג'אז, ישראלית), שימוש בכלי נגינה ואביזרים שונים הגורמים לקטנטנים להתרגש פעם אחר פעם... בסדנא נעמיק את ההיכרות עם מושגי יסוד, נכיר מקצבים ונעשיר את מאגר השירים והדקלומים.
פרטים: חוג שנתי מפגשים אחת לשבוע משך כל מפגש 45 דקות  מנחה: גלית כנען.
קהל יעד: הורים וילדים מגיל חצי שנה עד גיל 4 (בחלוקה לקבוצות גיל)
על המנחה:
גלית כנען, מנחת סדנאות מוסיקה להורים וילדים ומטפלת בתנועה.
 

 

  

חזרה לראש העמוד