אסתמה – סיפורו של אורי בן השלוש


אמא של אורי הגיעה אלי כי היא הייתה מיואשת, ממש לא כי היא מאמינה ברפואה המשלימה לתחומיה השונים.
מצבו של אורי הלך והחמיר, הוא הגיע אלי כשהוא סובל מהתקף אשר מופיע אחת לשבועיים, מלווה בקוצר נשימה חריף ומטופל באינהלציות של וונטולין ומי מלח / בודיקורט, סטירואידים בבליעה ולאחרונה אף התחילו את השימוש ב "סינגולר"- לצורך מניעת התקפים.
מטרת הטיפול באורי הייתה לחזק את תגובת מערכת החיסון שלו שנחלשה מאוד, הורדת הפעילות הדלקתית ופיזור הליחה שנתקעה במערכת הנשימה העליונה כדי לאפשר מעבר טוב יותר של האוויר ונשימה קלה יותר.
חשוב להבין שכאשר המערכת החיסונית ירודה והגוף חלש, מחלות נוספות" מתלבשות" בקלות על הגוף. אורי פתח פעמיים דלקות אוזניים ופעמיים וירוס של שלשולים והקאות. נכון שזו הייתה תקופה של וירוסים כאלו אך מה הסיבה לכך שילד אחד נדבק וחברו לגן לא?
מה כלל הטיפול באורי?
תשאול, אבחון ובניית אסטרטגיה טיפולית. במהלך הטיפול שילבתי רפלקסולוגיה, עיסוי בשמנים ארומתראפיים להקלה של השיעול, הליחה וקוצר הנשימה, דיקור שנמשך בין דקה ל 3 דקות בנקודה עד 3 נקודות לאורך הגוף. מתוך הבנה שהתזונה של אורי משפיעה מאוד על מצבו הבריאותי, בניתי לו תפריט תומך בתהליך הריפוי והתחלנו מסע משותף...
מה קרה?
לאחר הטיפול השלישי הורגש שיפור משמעותי בנשימה של אורי ובצינון המתמשך שנסחב חודשים רבים, בתקופה זו לא הי שימוש בבטנזול- סטירואידים בבליעה.

לאחר הטיפול החמישי רופא הריאות המטפל באורי הוריד את השימוש הקבוע במשאף ואמר שאינו זוכר את אורי במצב טוב שכזה. השינוי התזונתי שעשיתי לאורי דורש את התגייסות ההורים, וככאלה שאינם מאוד מאמינים בחשיבות הנושא זה היה תהליך המלווה בהרבה עידוד ומתן תחליפים למוצרי חלב,מתוקים והמון קמחים. חשוב לי לציין כי מילד בררן שאוכל מעט מאוד דברים התיאבון של אורי השתפר מאוד! הוא אוכל טוב יותר ומגוון יותר מה שמעיד על התחזקות הגוף ומערכת העיכול.

בשלב זה התחיל אורי לקחת תמצית צמחים המטפלת במערכת הנשימה ותומכת בחיזוק המערכת החיסונית, ביחד עם השיפור במצבו התחלנו לפתוח מרווחים גדולים יותר בין הטיפולים ועדיין ללא התקפים.

לפני כחודש הגיע אלי אורי עם קוצר נשימה חריף שהתפתח תוך יום, לאחר הטיפול עדכנתי את ההורים שבמידה ולא תהיה הטבה עליהם כמובן לעשות לו אינהלציה ובמידת הצורך לפנות למיון (זה היה בערב). ההודעה שקבלתי למחרת היתה שאכן הרופא אתו דברו טלפונית, המליץ לראות רופא במידת הצורך אר אורי ישן טוב בלילה, קם ללא חום בבוקר והתמודד בכוחות עצמו עם ההתקף שהגיע. זה חשוב מאוד כדי ללמד את אורי שהגוף שלו חזק דיו כדי להתמודד עם המחלה, שיש לו את היכולת להבריא גם ללא שימוש תכוף כל כך בתרופות.

כיום אורי מרגיש טוב, מגיע לטיפול אחת לשלושה שבועות, ילד שמח, חיוני ונושם...

אם תרצו לשמוע יותר, להתייעץ על המקרה האישי שלכם, אשמח להיות לעזר, ניתן לפנות במייל או בטלפון: 054-7700260

ושנהיה בריאים

 

 

 

רפואה סינית ורפלקסולוגיה למבוגרים

הרפואה ההוליסטית פועלת על פי הגישה כי בין הגוף לנפש אין הפרדה. מתח, לחץ, פחדים ושמחה, משפיעים על מצבינו הפיזי, הבריאותי.  הטיפול נותן דגש על איבחון שורש הבעיה ואיזון הגוף כדרך לאורח חיים בריא ומשלב מספר תחומי טיפול כדרך היעילה ביותר לאיזון הגוף ולפתרון בעיות רבות.
תחומי טיפול: מיגרנות, כאבי גב, בעיות עיכול, ירידה במשקל, עייפות כרונית, סינוסיטיס, אסתמה  ובעיות נשימה מתחים וכעסים ועוד...
קהל יעד: מבוגרים 
 

רפואה סינית ורפלקסולוגיה לילדים

הטיפול ההוליסטי נותן דגש על אבחון שורש הבעיה, חיזוק ואיזון הגוף - כדרך לאורח חיים בריא.                                                                                

בבית של זיו מרכז טיפולים הוליסטי ייחודי לתינוקות ולילדים המשלב שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות: דיקור סיני, רפלקסולוגיה, עיסוי ושימוש בשמנים ארומתיים, צמחי מרפא ותזונה.
תחומי הטיפול:הטיפול ההוליסטי נותן מענה למחלות ילדים רבות ולתופעות שכיחות כגון: דלקות אוזניים וירידה בשמיעה, אסטמה ובעיות נשימה, צינון, מערכת חיסונית ירודה, עצירות ובעיות עיכול, חוסר תאבון, בעיות שינה ועוד...

על המטפלת: זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ונשים לאחר לידה.