הדרכת הנקה

פלא הבריאה אינו מסתיים בהיריון ובלידה. למעשה, הוא רק מתחיל...
בעולמנו המודרני, ההחלטה לגבי אופן הזנת התינוק מבלבלת זוגות רבים -
לכן אנחנו כאן;
לתמוך, ללוות ולספק ידע וכלים.

 "לא דיברנו עוד על הנקה"

קבוצת הנקה בה עוסק כל מפגש בהיבט אחר בהנקה. במהלכם של המפגשים נדבר על נושאים שונים כגון: איך אדע שהתינוק מקבל מספיק חלב? תזונת האם המניקה (גזים ושאר ירקות), ניפוץ מיתוסים, התמודדות עם קשיים, הנקה והסביבה, ילד שני (ושלישי...), חזרה לעבודה, אני והמשאבה שלי, הנקה בפומבי, 'כה אמרה חמותי', חזרה לעבודה, מעבר למזון מוצק וגמילה. המפגשים כוללים הרצאה פעילה והדרכה תוך מתן מענה לשאלות המועלות ע"י המשתתפות.

מפגש הכנה להנקה מפגש קבוצתי אחד בן שלוש שעות, המיועד עבורך בשבועות שלפני הלידה. מפגש בו נבין מה עומד מאחורי הפלא הנקרא חלב אם, נלמד מהם המפתחות להצלחתו של תהליך ההנקה ונגלה מה צפוי לנו בימים הראשונים לאחר הולדת התינוק.

על המנחה: טליה לב, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות של אוניברסיטת בן גוריון, מדריכת הנקה מוסמכת, בוגרת הקורס לייעוץ הנקה של בתיה דיוויס ואם לשניים.     

 ניתן להזמין ביקורי בית  לפרטים נוספים ולהרשמה: 077-2007871  
 

מדברות מהבטן - מעגל אמהות לאחר לידה

סדרת מפגשי בוקר לאם ולתינוק בתקופה שלאחר הלידה. המפגשים המיועדים עבורך. כאן תוכלי לעצור רגע, לנוח, להעלות חוויות, להתייעץ ולשתף! במפגשים יועלו נושאים שונים, יתנהלו שיחות חופשיות, הרצאות אורח, ועוד ... כיבוד קל ומקום מפנק ורוגע ישלימו את החוויה. בין נושאי המפגשים: חווית הלידה, זוגיות לאחר הלידה, אמהות וקריירה, דיכאון לאחר לידה, תנועה ומגע לתינוקות ועוד...
פרטים: 8 מפגשים שבועיים שיארכו כשעתיים ~ עד 10 משתתפות ~ מנחה זיו בראשי
קהל יעד: אמהות טריות וילדיהן (גילאי 6-0 חודשים )

על המנחה: זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ולנשים לאחר לידה.
 

קליניקה:
עיסוי נשים הרות

טיפול פרטני המותאם במיוחד לנשים הרות וכולל עיסוי לכל הגוף באמצעות שמנים מזינים התומכים בתהליך ההיריון ובמתיחת העור. העיסוי מאפשר לאישה ההרה לעצור רגע, לתת לעצמה שעה של פינוק, רוגע והרפיית שרירים המקלים על תחושת הכובד הנלווית לעתים לתקופת ההיריון. העיסוי מקל על כאבי גב, רגליים ובצקות, משרה תחושה נפלאה ומכין את האשה לקראת הלידה.   
פרטים: עיסוי פרטני הנמשך כשעה ~  מטפלת זיו בראשי
קהל יעד: נשים הרות, מהשליש השני של ההיריון 

על המטפלת: זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ולנשים לאחר לידה.
 

עיסוי לאחר לידה

עיסוי פרטני לנשים לאחר לידה, המיועד לתמוך, לחזק ולאזן את הגוף לאחר חווית הלידה העוצמתית. שעה זו מיועדת לאם הטרייה בלבד במטרה לאפשר לה להתנתק, להתפנק ולא רק לפנק.
העיסוי מסייע להרפות שרירים שהתאמצו מאוד בלידה, לשחרר שרירים הכואבים מתנוחות ההנקה, להניע, לנוע, ולאפשר לגוף להתחזק ולהתמודד עם השינויים שחלו בו לאחר הלידה. שמני העיסוי מזינים את העור, מסייעים לטיפול בסימני מתיחה, מרגיעים ומפנקים.
פרטים: עיסוי פרטני הנמשך כשעה ~  מטפלת זיו בראשי
קהל יעד: נשים לאחר לידה

על המטפלת: זיו בראשי, מומחית לרפואה סינית, רפלקסולוגית, מנחת סדנאות לעיסוי תינוקות ונשים לאחר לידה.